Služby datového centra – PaaS

Co je Paas?

Služba PaaS (Platform as a Service) je určená zejména pro vývojáře. Jejím jádrem je řada nástrojů, předchystaných toků, API a aplikací, které si lze snadno a rychle nainstalovat v cloudu.

Tým vývojářů tak nemusí řešit nejen údržbu infrastruktury a operačního systému, ale ušetří spoustu času i s nasazováním a laděním software nutného k práci. Díky tomu se mohou soustředit na vývoj svého produktu a celý proces zrychlit a zefektivnit.

Naše služby

Specializovaný publikační informační systém

Jedná se systém pro publikování a efektivní práci s výsledky zejména skupinové činnosti.

Více zde

Obchodní informační systém

Komplexní řešení určené k provozu vaší obchodní činnosti.

Více zde

Podnikový informační systém

Systém určený pro podnikovou činnost, tedy vedení účetnictví, správu zakázek atd.

Více zde

Specializovaný informační systém pro sběr a ukládání dat

Systém určený ke sběru, ukládání a zpracování velkého objemu dat.

Více zde

Databázový server

Databázový systém pro tvorbu a správu relačních databází.

Více zde

Specializovaný publikační informační systém

Jedná se o systém pro veřejné a neveřejné publikování dat, který umožňuje veřejné nebo vnitrofiremní publikování a vysoce efektivní práci s výsledky právní, HR, výzkumné, vývojové a další činnosti.

Část pro veřejné publikování dat nabízí nástroje pro správu a tvorbu jednotlivých stránek, článků a multimediálních dat. Dále také nabízí silné nástroje pro kontrolu přístupu k obsahu a disponuje rozšiřitelností pomocí pluginů.

Systém pro neveřejné publikování dat nabízí nástroje pro správu a tvorbu článků, diskuzních fór a projektových stránek. Dále také nabízí robustní administrátorské nástroje pro kontrolu přístupu k obsahu.

Obchodní informační systém

Obchodní informační systém je určen pro administrativu a podporu obchodních firem.

Nabízí nástroje pro zprostředkování a zpracování všech obchodních činností společnosti, od výběru zboží zákazníkem po jeho doručení. Umožňuje také přenos dat do vnitřního podnikového informačního systému, aby nad těmito daty mohly probíhat úkony spojené s administrativou a vedením účetnictví.

Systém je také vhodný  pro personalisty, kdy jim umožňuje hromadně zpracovávat nabídku a poptávku pracovních míst

Podnikový informační systém

Podnikový informační systém je určen pro komplexní řízení podnikové aktivity. Nabízí nástroje pro evidenci a správu prodejních aktivit, zákazníků, zboží, účetnictví, dokumentů a dalších.

Systém nabízí také komplexní řízení zásob a skladů včetně přímého systémového napojení s oboustranou výměnou dat na dodavatale a dopravní společnosti.

Podnikový informační systém také nabízí automatizační funkce pro urychlení rutinní práce a zvýšení celkové efektivity.

Specializovaný informační systém pro sběr a ukládání dat

Specializovaný informační systém pro sběr a ukládání dat  umožňuje využívat nástroje pro sběr a ukládání dat včetně multimediálních a jejich následné zpracování za využití technologie umělé inteligence.

Dále systém nabízí strukturovaný přístup k datám a výsledkům jejich zpracování.

Pomocí systému je také možné vymodelovat komplexní Bussiness inteligence systém a datový sklad pro vizualizaci vašich dat.

Databázový server

Databázový server umožňuje vytvářet a spravovat vaše databáze a v nich obsažená data. Obsahuje také administrátorké nástroje pro správu přístupu a automatizační nástroje pro jednotlivé databáze včetně spouštění pravidelních úloh.